Archiv článků

18.10.2014 22:38

Report XC UH

Včerejší sobota opět nabídla několik kvalitních a zajímavých závodů, a tak se i náš tým rozdělil podle toho "komu co sedí". Většina týmu se vydala na cross country do Uherského Hradiště, kde jsme byli velmi úspěšní. V kategorii elite startovali 4 naši borci. Na velké pódium se probojovali Pavel Žák...

Projížďka trati

Na neděli 23.3. je pro zájemce připravena projížďka trati Morkovského Bajku, sraz je ve 13:00h před sokolovnou. Trať je již vyčištěna a připravena k tréninku. Čeká na vás z poloviny nová trať, kdy si užijete opravdu hezké bajkování. Do začátku závodu ještě přichystáme na trati pár technických...
Celý článek
24.02.2014 11:00

Morkovské bajk 2014

Byly zvřejněny oficiální propozice a spuštěno online přihlášení na 3. ročník závodu horských kol Morkovské bajk.   Odkaz na web závodu ZDE
Celý článek
05.12.2013 19:11

Termíny konkurenčních závodů na duben 2014 už jsou známy a tak jsme se rozhodli, že termín závodu Morkovské Bajk bude v neděli 6.4. 2014 den po závodu Brno-Velká Bíteš-Brno a týden před závodem cyklomaraton tour na Pálavě. Podrobnější informace o trati a novinkách k závodu v čas přineseme.